Witam!

11 Sty

Nuda potrafi dopaść każdego. Jednych dopada częściej, a innych rzadziej. Mamy jednak wrażenie, że to zjawisko najczęściej przytrafia się nam.

dziecko

To stan, w którym potrafimy godzinami siedzieć bezczynie, lub też w inny bezcelowy, bezsensowny sposób marnować czas. Zauważmy, że skoro potrafimy siedzieć chociażby przed przysłowiowym telewizorem przez 4 godziny, to równie dobrze możemy robić cokolwiek innego. Jedyne co nam jest potrzebne to jakieś zajęcie.

Jeżeli wciąż szukasz hobby, które pasowałoby do Ciebie, zainteresowania, które odciągnie Cię od codziennych problemów, a co więcej pomoże spełniać marzenia – to trafiłeś idealnie.

Jeśli jednak masz już swoją pasję, która pochłania Cię w całości. To zapraszam do podzielenia się nią ze światem, właśnie tutaj, na tej stronie (więcej w dziale kontakt).

Ideą mikropasji jest pokazanie czym można się zajmować w wolnym czasie. Zacznę od siebie i od przedstawienia Wam, moich hobby. Sposób w jaki będę prezentował konkretne tematy, powinien przypaść do gustu większości z Was i mam nadzieję – zainteresować większość.

 Znajdź swoją pasję! :)

Pasja